Apie mus

SSF yra įsikūrę mažame miestelyje Raseinių rajone. Kuriame darbo vietas regione ir prisidedame prie rajono biudžeto, taip pat remiame vietos bendruomenes.

Kas mes esame

SSF – kukliai startavęs Lietuvos kubilų komponentų gamintojas, savo veiklą pradėjo 2008 m. vasarą. Tada tai buvo tik nedidelis cechas, kuriame dirbo saujelė profesionalių suvirintojų, gaminančių nerūdijančio plieno kubilų krosneles keletui klientų.

Gamyklos dydis

4000+ kvadratinių metrų

Darbuotojai

84 ir augantis skaičius

Įmonė įkurta

2008 metų rugpjūtį

Mūsų vertybės

Mūsų vertybės – kokybė, tobulėjimas, atsakomybė, stabilumas, patikimumas, komandinis darbas ir pagarba – tai yra mūsų verslo pagrindas.

Generalinis direktorius Andrius Čilvinas, nuotrauka iš įmonės archyvo

Nuo darbo garaže iki gamyklos, kurios plotas viršija 4000 kv. m., prireikė daugiau nei 12 metų.

Įmonės įkūrėjo ir vadovo Andrius Čilvinas vizija – plėsti verslą, siūlant klientams tai, ko jie labiausiai trokšta – kokybiškus produktus ir patikimą aptarnavimą.

10 metų šventė, nuotrauka iš įmonės archyvo

Stiprus vertybių pamatas – stipri ir motyvuota komanda egzistuos tik tada, kai tai bus nuolat puoselėjama ir auginama.

Džiaugiamės, kad vasaros ir žiemos šventės jau tapo tradicija, kurių nekantriai laukia visa SSF komanda.

Pomėgiai

Urtos drifto komanda lenktynių trasoje, nuotrauka iš įmonės archyvo

SSF komandoje susibūrus bendraminčiams, įkurta Urtos drifto komanda, kuri išaugo į tarptautiniu mastu žinomą, vertinamą nugalėtojų klubą. Jis šiuo metu vienija ne tik SSF kolegas.

Urtos klube ne tik leidžiame laiką, susivieniję bendrai veiklai, bet ir nuolat augame ir stiprėjame kaip individualūs asmenys, mokomės dirbti komandoje, motyvuojame ir skatiname vieni kitus, o tai neabejotinai prisideda prie SSF augimo.