IŠORINIS KUBILO PEČIUS

Nauja prekė

Aštuonkampis išorinis kubilo pečius pagamintas iš geriausios kokybės nerūdijančio plieno, užtikrinantis geriausią vandens kaitinimą.

Galima rinktis tris išorinio pečiaus dydžius (mažą, vidutinį, didelį), nerūdijančio plieno kategoriją, bei kubilo pečiaus priekį (dažytas arba nerūdijančio plieno).

Pristatymo laikas: 2-4 savaitės

Smulkiau

 
Aprašymas

Išorinis kubilo pečius yra kūrenamas malkomis, tad nereikalingas elektros įvadas. Taip pat išoriniai kubilo pečiai yra saugesni palyginti su vidinėmis kubilo krosnelėmis, nes nebelieka tikimybės prisiliesti prie karšto metalo esant kubilo viduje.

 

Standartinė išorinio kubilo pečiaus komplektacija:

  • Krosnelė
  • Pelenų grotelės
  • Kaminas su kepurėle

 

Išorinio kubilo pečiaus modeliai*:

  • Maža skirta Ø160-180 kubilui            
  • Vidutinė skirta Ø180-200 kubilui     
  • Didelė skirta Ø200-220 kubilui

*Visur pateikiamas vidinis kubilo diametras.

 

Išorinio kubilo pečiaus specifikacija:

 

Mažas

Vidutinis

Didelis

Metalo storis

1.5 mm

1.5 mm

1.5 mm

Aukštis

500 mm

500 mm

500 mm

Ilgis

500 mm

750 mm

1000 mm

Plotis

380 mm

380 mm

380 mm

Svoris

45 kg

55 kg

62 kg

Kamino aukštis

2 m

2 m

2 m

Pakuros ilgis

450 mm

600 mm

800 mm

Galingumas

20 kw

26 kw

30 kw

 

Išorinio kubilo pečiaus privalumai:

  • Išorinis kubilo pečius taupo vietą kubile, todėl galima rinktis mažesnį kubilą tokiam pačiam žmonių kiekiui. Taip pat lengvesnė priežiūra bei valymas.

 

Nerūdijančio plieno kategorijos 430, 304 arba 316:

430 Kategorijos nerūdijantis plienas dažniausiai naudojamas gamyboje. Chloras negali būti naudojamas su šios kategorijos nerūdijančiu plienu, nes ilgalainiui gali jam pakenkti.

304 Kategorijos nerūdijantis plienas yra nemagnetinis. Magnetas gali būti naudojamas patikrinti nerūdijančio plieno kokybę. Magnetas paprasčiausiai neprilips prie tikrojo nerūdijančio plieno. Taip pat mažas chloro kiekis gali būti naudojamas su šios klasės nerūdiančiu plienu.

316 Kategorijos nerūdijantis plienas dažniausiai naudojamas įrangai kuri gali turėti kontaktą su jūros (druskingu) vandeniu. Iš visų trijų kategorijų ši nerūdijančio plieno kategorija turi geriausias atsparumo savybes korozijai. Jis atsparus jūros vandeniui ir dideliam druskingumui. Taip pat šis nerūdijantis plienas turi didelį atsparumą karščiui.

Pristatymas:

Priklausomai nuo Jūsų poreikių bei specialių pasilūymų gamyba ir pristatymas gali užtrukti 2-4 savaites. Taip yra todėl, kad mes gaminame kiekvieną kubilo krosnelę pagal užsakymą ir tai užtrunka.

2 Kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Neseniai žiūrėtos prekės

Palyginti 0