APVALI IŠORINĖ KUBILO KROSNELĖ

Nauja prekė

Apvali išorinė nerūdijančio plieno kubilo krosnelė.

Galima rinktis du apvalios apvalios išorinės kubilo krosnelės dydžius (mažą, didelį), nerūdijančio plieno kategoriją, bei kubilo pečiaus priekį (dažytas arba nerūdijančio plieno).

Pristatymo laikas: 2-4 savaitės

Smulkiau

 
Aprašymas

Standartinė apvalios išorinės kubilo krosnelės komplektacija:

  • Krosnelė
  • Pelenų grotelės
  • Kaminas su kepurėle

Apvalios išorinės kubilo krosnelės modeliai*:

  • Maža skirta Ø160-180 kubilui
  • Didelė skirta Ø200-220 kubilui

*Visur pateikiamas vidinis kubilo diametras.

Apvalios išorinės kubilo krosnelės galingumas:

  • Maža 18 kw
  • Didelė 22 kw

Nerūdijančio plieno kategorijos 430, 304 arba 316:

430 Kategorijos nerūdijantis plienas dažniausiai naudojamas gamyboje. Chloras negali būti naudojamas su šios kategorijos nerūdijančiu plienu, nes ilgalainiui gali jam pakenkti.

304 Kategorijos nerūdijantis plienas yra nemagnetinis. Magnetas gali būti naudojamas patikrinti nerūdijančio plieno kokybę. Magnetas paprasčiausiai neprilips prie tikrojo nerūdijančio plieno. Taip pat mažas chloro kiekis gali būti naudojamas su šios klasės nerūdiančiu plienu.

316 Kategorijos nerūdijantis plienas dažniausiai naudojamas įrangai kuri gali turėti kontaktą su jūros (druskingu) vandeniu. Iš visų trijų kategorijų ši nerūdijančio plieno kategorija turi geriausias atsparumo savybes korozijai. Jis atsparus jūros vandeniui ir dideliam druskingumui. Taip pat šis nerūdijantis plienas turi didelį atsparumą karščiui.

Pristatymas:

Priklausomai nuo Jūsų poreikių bei specialių pasilūymų gamyba ir pristatymas gali užtrukti 2-4 savaites. Taip yra todėl, kad mes gaminame kiekvieną kubilo krosnelę pagal užsakymą ir tai užtrunka.

2 Kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Neseniai žiūrėtos prekės

Palyginti 0