Garantijos ir grąžinimas

Visa produkcija turi 2 metų garantiją. Produkcija turi būti patikrinta ir apie bet kokių dalių trūkumą turi būti pranešta per tinkamą ir protingą laiką. Jeigu pristatant produkciją pastebėote, jog ji buvo pažeista prašome susisiekite su mumis: atsiųskite sugadintos vietos nuotraukas arba video failus. Jeigu pažeidimas yra gamyklinis brokas ir tai mūsų kaltė mes pakeisime sugadintą dalį arba padarysime dalinį pinigų grąžinimą.

Tolimesnės situacijos neįeina į garantines sąlygas:

  • Sugadinimas atsiradęs nuo neteisingo naudojimo, saugojimo, instaliacijos, atliktų modifikacijų ar taisymų be SSF sutikimo.
  • Nusidevėjimo ir amortizacijos.

Įvykiui, kai keičiama dalis, veikiant garantijai yra mūsų atsakomybė pakeisti sugadintą dalį.

Prašome atkreipti dėmesį, jog gaminių, padarytų pagal specialų užsakymą negalima grąžinti.

Grąžinimas galimas tik sugędusio produkto (mūsų brokas). Mes turėsime įvertinti kokiu būdu atsirado brokas, ar jis mūsų ir laikotarpį per kurį jis įvyko. Mes galime nepriimti grąžinamos prekės jei tai neatitinka ankstesnių reikalavimų. Kai kuriais atvejais, kai produktas buvo naudojamas kurį laiką ir pirkėjas nenori garantinio taisymo, mes galime pasiūlyti dalinį grąžinimą dėl nusidėvėjimo.

Grąžinimai negali įvykti nesusisiekus su mumis. Visi grąžinimai turi būti patvirtinti SSF.

Prašome atkreipti dėmesį, jog pirkėjui pasirinkus mokėjimo galimybę 50/50 ir atšaukus užsakymą, pirmoji mokėjimo dalis nebus grąžinama.


Neseniai žiūrėtos prekės

No products
Palyginti 0