metal bending

Scroll down and watch the menu remain fixed in the same position, as though it was floating.

„Nuo dviračio nukritau praėjusią savaitę. Lūžo delnikaulis. Irkluoti jau negaliu. Labai apmaudu, bet ką darysi“, – sako Rolandas, dvivietę irkluojantis su S.Ritteriu.

Tai jau ne pirmas likimo kirtis R.Maščinsko ir S.Ritterio įgulai. Pernai prieš pat Europos čempionatą iš rikiuotės iškrito S.Ritteris. Jam buvo atlikta operacija. Sportininkas netruko pagyti ir dar tą pačią vasarą įgula iškovojo pasaulinės studentų universiados auksą, o rugsėjį tapo planetos vicečempione. Šiemet gegužę šie irkluotojai laimėjo Europos čempionato bronzą.

– Rolandai, per televiziją nuolat girdime jūsų žodžius „Principas dalyvauti varžybose man netinka – reikia nugalėti“. Tad koks dabar bus jūsų principas?

– Nei dalyvauti, nei nugalėti. Liepos 1-ąją Vilniuje man buvo padaryta delnikaulio operacija.

Gydytojas, kuris man operavo ranką, draudė dalyvauti olimpinėse žaidynėse ir su ta mintimi jau susitaikiau. Viena ranka gi neirkluosiu, ranka per savaitę nesugis.

– Ar labai nusiminėte, kai sužinojote gydytojų verdiktą?

– Žinojau, kad man nuplaukė olimpinės žaidynės. Buvo atvažiavęs rinktinės konsultantas italas Giovanni Postiglione, su juo pasikalbėjau. Jis pasakė, kad man nėra šansų greitai pasveikti. Tačiau kažkokia maža viltelė dar ruseno.

Šis prityręs specialistas pasakė, kad šį pirmadienį dar lauks gydytojų sprendimo, po kurio galutinai viskas paaiškės. Pirmadienį stebuklo neišgirdau, gydytojai man uždraudė dalyvauti olimpinėse žaidynėse.

– Ar nutraukėte treniruočių stovyklą Trakuose?

– Ne, toliau sportuoju, rengiuosi kitoms olimpinėms žaidynėms.

– Kaip manote, kas dabar valtyje užims jūsų vietą ir irkluos su Sauliumi Ritteriu?

– Viską spręs G. Postiglione. Gal Saulius sėsi į keturvietę, o gal su kitu sportininku irkluos porinę dvivietę. Kažkas bus ...


Recently Viewed

No products
Compare 0